Walkways4u

Ogrodowe konstrukcje z drewna klejonego dla Klientów Indywidualnych

Pomagamy zagospodarować przydomową przestrzeń w sposób praktyczny, a przy tym bardzo estetyczny. Tworzymy wiaty garażowe (tzw. carporty), altany oraz innego rodzaju konstrukcje drewniane przeznaczone przede wszystkim do zadaszenia określonej powierzchni ogrodowej. Ma to na celu zaciemnienie oraz ochronę przed bezpośrednimi opadami i intensywnym promieniowaniem słonecznym.

Wszystkie konstrukcje poddane są odpowiedniej impregnacji, co konserwuje materiał i sprawia, że całość przez długi czas efektownie wygląda. Ponadto chroni to drewno przed uszkodzeniami oraz wnikaniem w głąb wilgoci i insektami. To z kolei zapewnia stabilność całości. Zdrowe, niepopękane, nie zaatakowane przez szkodniki drewno jest trwałe.

Przygotowujemy wszystkie konstrukcje z troską o estetykę i z dbałością o dopasowanie wyglądu do otoczenia.

carport07-270px taras_podkowa_kr11-270px pergola-reguly05-270px
Drewniane wiaty garażowe / carporty

Skuteczna ochrona przed nadmiernym promieniowaniem, a także deszczem i zaleganiem śniegu na dachu – wiata garażowa, tzw. carport to dobre rozwiązanie dla właścicieli pojazdów oraz przyczepek campingowych. Przygotowujemy konstrukcje odpowiednie na 1 lub więcej aut, mocno zabudowane lub wyłącznie lekko zadaszone.

Tarasy drewniane,
zadaszenia, zabudowy tarasów

Dają przyjemny cień w słoneczne popołudnie, zaś w deszczowy poranek chronią przed spadającymi kroplami – bez względu na pogodę pozwalają korzystać z tarasu. Przygotowujemy zadaszenia z desek drewnianych z troską o elegancję i funkcjonalność. Powstające zadaszenia drewniane utrzymane są w stylu pasującym do elewacji oraz otoczenia.

Pergole ogrodowe

Pełne elegancji konstrukcje stworzone zostały z myślą o wzbogaceniu architektury krajobrazu w przydomowym ogrodzie. Pergole wykonujemy z solidnych, pięknie usłojonych i wybarwionych profili drewnianych. Solidne mocowania oraz mocne połączenia sprawiają, że całość pod naporem pnących się i wijących gałęzi nie ulegnie zniszczeniu.

altana-drewniana06-270px    
Altany ogrodowe

Pomagamy stworzyć oazę ciszy. Nasze altany ogrodowe to projekty, które powstają zgodnie z indywidualnymi pomysłami naszych Klientów. Idealnie sprawdzają się w przydomowych ogrodach, ale mogą być też ozdobą terenu zielonego w mieście, w parku, na kompleksie hotelowym. Dodatkowo można je zaopatrzyć w stylowe lampiony bądź lampki solarne.

   

 

Więcej o naszych pracach >>