Drewniane zadaszenia tarasów i werandy

W polskiej strefie klimatycznej coraz bardziej modne stają się funkcjonalne, nowoczesne werandy drewniane. Występują one w różnych wariantach - jako konstrukcje otwarte lub zabudowane. Zadaszenie tarasu sprawia, że powstaje zaciszny i ciepły ogród zimowy, który pozwala cieszyć się przebywaniem w otoczeniu ogrodu o każdej porze roku.

Taras czy zabudowa werandy to coś więcej niż fragment dodatkowej przestrzeni przydomowej. Dobrze zaprojektowane, zabezpieczone zadaszeniem przed warunkami atmosferycznymi, zagospodarowane wygodnymi meblami może stać się unikatową przestrzenią domową. Doskonale przydaje się dla każdego członka rodziny jako: pokój dzienny, miejsce pracy, odpoczynku czy spotkań i przyjęć w gronie przyjaciół. Lista zastosowań dla werandy czy innych naszych konstrukcji jest praktycznie niewyczerpana. Najcenniejszym walorem tego rozwiązania jest to, że możesz z niego korzystać niemal o każdej porze roku, bez względu na pogodę.

Nasza firma, wykorzystując elementy drewniane proste i gięte (łukowe), może stworzyć dla Państwa taras ogrodowy z zadaszeniem lub ogród zimowy, zawsze idealnie dopasowany do Państwa potrzeb, a także do stylu architektury budynku.

Ogrody zimowe i różnego rodzaju podesty drewniane są przez nas budowane również na potrzeby biznesu: wystaw oraz ekspozycji. Doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie Państwa działalność i produkty powinny zostać atrakcyjnie zaprezentowane.

Dzięki wykorzystaniu solidnych materiałów drewnianych, pokrytych impregnatami, oferowane przez nas konstrukcje wyróżniają się niezwykłą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, jak również niekorzystne warunki atmosferyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą galerią zdjęć, przedstawiającą przykładowe realizacje naszych fachowców. Obejmuje ona między innymi zadaszenia tarasów, zabudowę werandy czy ogrody zimowe.

Zachęcamy do pobrania Katalogu tarasów i werand WALKWAYS4U.COM 

Zadaszenie tarasu - Konstancin, kwiecień 2011

     

Ogród zimowy Olsztyn, grudzień 2011

 

Taras z desek świerkowych i zadaszenie z łuków klejonych, Białołęka, maj 2011

 

Małe zadaszenie z łukowymi zastrzałami i balustradką, Marki, maj 2011

 

Zadaszenie tarasu Koczargi z pełnym deskowaniem ścian do wys. 80 cm, grudzień 2011

 

 

Bronisze 2010
Przed zabudową:

Bez zadaszenia  Widok przed wykonaniem zadaszenia  Widok poręczy przed
rozpoczęciem prac

Po zabudowie:

Zadaszenie tarasu zostało ustawione na metalowej
balustradzie, wykończonej drewnianą poręczą
Powstała nowa poręcz - szeroka, ciepła i poręczna :-) Dzięki zastosowaniu takiego samego pokrycia jak na dachu zadaszenie wygląda jakby było tu od zawsze.

 

Podkowa Leśna 2010
Przed zabudową:

Bez zadaszenia tarasu właściciel

musi przykrywać folią meble tarasowe.

W czasie deszczu bez zadaszenia na tarasie jest mokro. Pod wpływem mrozu i słońca płytki pękają i odpadają - czyż nie tak dzieje się z płytkami na Państwa tarasie? Aby skorzystać z krzeseł na tarasie trzeba je najpierw rozpakować z folii :-(

Po zabudowie:

Meble tarasowe służą właścicielowi w każdej chwili.
Rynna odprowadza deszczówkę do zbiornika.
Zadaszenie tarasu tworzy zupełnie nową estetykę domu, zwiększa wygodę oraz przedłuża trwałość płytek na tarasie o wiele lat. Tak solidna konstrukcja zadaszenia wykonana
z drewna klejonego może być z łatwością
przekształcona w werandę lub Ogród Zimowy

 

Wołomin 2010 
Przed zabudową:

wolomin01 270px

wolomin05 270px

wolomin03 270px

Parasol na tarasie gdy nieużywany trzeba zawsze zwinąć żeby go nie połamał wiatr Podbitka przed budową zadaszenia tarasu Parasol nie chroni dobrze przed zacinającym deszczem, stół i krzesła nie mieszczą się pod nim w całości

Po zabudowie:

Taras ogrodowy chroni domowników niezależnie od pogody Zadaszenie jest wsunięte pod podbitkę, jednak tak, aby nie zasłonić istniejącego oświetlenia Meble mieszczą się bez problemu, użytkownicy mogą korzystać z nich bez problemu w czasie deszczu, zadaszenie tarasu pozwala na swobodne poruszanie się wokół stołu

 

Kanie Helenowskie 2010 
Przed zabudową:

Zbyt mały taras nie pozwala na wygodne
rozmieszczenie stołu i suszarki 
   

Po zabudowie:

Właściciele tarasu postanowili uzyskać wygodną
zadaszoną przestrzeń
  Teraz można grillować również w czasie deszczu

Materiały najwyższej jakości

Każdy właściciel domu życzyłby sobie, by raz zbudowany zadaszony taras ogrodowy służył przez wiele lat a nawet dziesięcioleci. Zastosowanie drewna klejonego - najwyższej jakości materiału konstrukcyjnego, najlepszych środków konserwujących, śrub i okuć, a także solidne i estetyczne wykończenie gwarantują, że nasze wiaty i werandy drewniane będą służyć Państwu przez wiele długich lat. Budowa tarasu ogrodowego z dobrze wykonanym zadaszeniem gwarantuje jeszcze dłuższą eksploatację ze względu na ochronę przez częstymi deszczami i mrozami.

najwyższa jakość

profesjonalny zespół

Zachęcamy do pobrania Katalogu tarasów i werand WALKWAYS4U.COM.

Galeria Tarasów WALKWAYS4U

 

     
     

Już teraz mogą Państwo zapytać o nasze produkty!