Walkways4u

Jakie były potrzeby klienta?

Utworzenie dodatkowej zadaszonej powierzchni handlowej, o atrakcyjnym wyglądzie nie wymagającej pozwolenia budowlanego. "Chcę aby nowa konstrukcja była dobrze dopasowana do istniejących budynków" - powiedział Klient.

Nasz korsykański klient chciał zabezpieczyć produkty ogrodowe o wysokiej wartości i jednocześnie utworzyć estetyczne drewniane zadaszenie, które samo w sobie stanowiłoby atrakcję dla klientów.

Jakie zaproponowaliśmy rozwiązanie?

Zbudowaliśmy dwa pasaże o łącznej powierzchni 220 m2, stanowiące dodatkową zadaszoną przestrzeń handlową, co nie wymagało żadnych pozwoleń budowlanych.

Jak, kiedy, jak długo?

Realizacja, począwszy od prac ziemnych aż do końcowego efektu zajęła 3 tygodnie. Warunki pogodowe znowu były ekstremalne - było bardzo, bardzo gorąco!

Rezultat...

Eleganckie, funkcjonalne i atrakcyjne pasaże dobrze wkomponowane pomiędzy istniejące budynki i zażegnanie problemów z silnym wiatrem i deszczem.

Po 6 miesiącach...

6 miesięcy pózniej w czasie zwyczajowej wizyty u klienta zastaliśmy nowopowstałą zadaszona powierzchnię w pełni wykorzystaną oraz zadowolonego właściciela, który dzięki dodatkowej powierzchni handlowej uzyskał wzrost obrotów o około 30%.

Garden_Center_Italy01-popup Garden_Center_Italy02-popup Garden_Center_Italy03-popup
Garden_Center_Italy04-popup Garden_Center_Italy05-min Garden_Center_Italy06-popup