Walkways4u

(Centrum Ogrodowe)

 

Jakie były oczekiwania i potrzeby klienta?

Ta realizacja stanowiła prawdziwe wyzwanie. Francja, imponujące centrum ogrodowe, wymagający i świadomy swoich oczekiwań właściciel, który za cel postawił zwiększenie zadaszonej powierzchni handlowej i stworzenie niepowtarzalnej atmosfery dla klientów.

VillaVerde Chambly, Francja VillaVerde Chambly, Francja Głównym wyzwaniem dla naszej ekipy okazały się tymczasem istniejące, rozpoczęte przez innego wykonawcę zadaszenia, do których musieliśmy dobudować potężną konstrukcję.


Jakie zaproponowaliśmy rozwiązanie?

rendr-chambly01-popup

Łatwiej jest zbudować od początku niż poprawiać po kimś - zwykli mówić fachowcy budowlani. To prawda, jednak dla nas nic nie jest za trudne, ani zbyt skomplikowane. Wykorzystaliśmy istniejące zadaszenia i dobudowaliśmy dwa przestronne pasaże o łącznej powierzchni 260 m kw.

Co więcej aby spełnić specyficzne oczekiwania klienta, do wypełnienia ścian zadaszenia wykorzystaliśmy nową technikę, zapewniającą jeszcze lepszą ochronę przed deszczem i wiatrem.

VillaVerde Chambly, Francja

Więcej niż zadaszenie!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, udało nam się przekroczyć techniczne wyzwania łączenia różnych typów i wielkości konstrukcji. System rynien zapewnia sprawne odprowadzenie wody na zewnątrz konstrukcji. VillaVerde Chambly, Francja VillaVerde Chambly, Francja VillaVerde Chambly, Francja VillaVerde Chambly, Francja

Przebieg realizacji

VillaVerde Chambly, Francja

Podczas realizacji projektu ściśle współpracowaliśmy z Klientem i jego zespołem. Priorytetem było skrócenie czasu robót i minimalizacja zakłóceń w pracy centrum ogrodowego, ale także wykorzystanie wiedzy zespołu pracującego na miejscu od lat na temat specyficznych potrzeb i oczekiwań.

Szczycimy się kompleksowością dostarczanej usługi: zapewniamy realizację od fundamentów do prac porządkowych po zakończeniu konstrukcji. I tym razem Klient docenił nasze podejście.

VillaVerde Chambly, Francja

 

Centrum pracowało bez zakłóceń, menedżer W4U był obecny na miejscu przez cały czas, dbając o sprawny przebieg robót. VillaVerde Chambly, Francja VillaVerde Chambly, Francja VillaVerde Chambly, Francja

Rezultat...

Imponująca konstrukcja, łącząca funkcjonalność z najwyższą jakością surowców i starannością wykonania.

                                          VillaVerde Chambly, Francja VillaVerde Chambly, Francja VillaVerde Chambly, Francja

Każdy wzniesiony w Chambly pasaż liczy 7,5 szerokości, co i tak nie wyczerpuje możliwości naszych konstrukcji, które mogą rozciągać się nawet na 15 m.

Film video z realizacji projektu: